Instytucje oświatowe wspierają Zaczytanych

Do domu > Aktualności > Aktualności > Instytucje oświatowe wspierają Zaczytanych

Szanowni Państwo!

Dziękujemy, że jesteście z nami! To dzięki Państwu mamy możliwość tworzyć społeczne biblioteki w placówkach medycznych i socjalnych na terenie całej Polski.

W imieniu całego zespołu Zaczytanych serdecznie dziękujemy za trud, okazane zaufanie oraz wiarę w drugiego człowieka. Dziękujemy za każdą książkę, za uśmiech, za każde dobre słowo!

zaczytane pozdrowienia


Aleksandrów, Szkoła Podstawowa im. S. Staszica w Aleksandrowie, Aleksandrów 31
Będzin, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stanisława Staszica w Będzinie, Wisławy Szymborskiej 1
Biała Podlaska, ZSO nr 4 Szkoła Podstawowa nr 2, Akademicka 8
Biała Rawska, Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej, Stara Wieś 17/17
Białystok, Szkoła Podstawowa Nr 52 im. dr Ireny Białówny w Białymstoku , Dojlidy Górne 48
Bielany Wrocławskie, Niepubliczne Przedszkole BIELANEK, Magnoliowa 13
Blizne Jasińskiego, Niepubliczne przedszkole Wesoly Brzdąc, Kościuszki 33
Bobrowniki, Niepubliczny Punkt Przedszkolny, Rachcin 8A
Bochnia, SP w Pogwizdowie, Pogwizdów 26
Bolechowice, Szkoła Podstawowa im. Ksiecia Jozefa Poniatowskiego w Bolechowicach, Szkolna 7
Borkowo, Publiczne Przedszkole w Borkowie, Akacjowa 2
Borkowo, Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Borkowie, Akacjowa 2
Borkowo, Przedszkole Niepubliczne Horyzoncik, Klasyczna 4
Braniewo, Szkoła Filialna w Szylenach, Szyleny 13
Brzeziny, Centrum Promocji i Kultury w Brzezinach, Sienkiewicza 10/12
Bukowiec, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Bukowcu, Szkolna 3
Bydgoszcz, Przedszkole Niepubliczne Zasiedmiogórogród, Rozłogi 68
Bydgoszcz, Szkoła Podstawowa nr 41 im. Romualda Traugutta z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy, Romualda Traugutta 12
Bydgoszcz, Szkoła Podstawowa nr 66 im. Misji Pokojowych ONZ z Oddziałami Sportowymi, Fierdolfa “Nila” 3
Bydgoszcz, Biblioteka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, Szymanowskiego 3
Bydgoszcz, Przedszkole Niepubliczne Borowiku, Bora-Komorowskiego 29
Bydgoszcz, Przedszkole Niepubliczne Promyczek, Komuny Paryskiej 9
Bydgoszcz, ZS 29 w Bydgoszczy, Słoneczna 26
Bydgoszcz, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32, BAŁTYCKA 59
Bysgoszcz, Zespół Szkół Budowlanych, Pestalozziego 18
Bytom, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Broniewskiego w Bytomiu, Strażacka 2
Bytom, Szkoła Podstawowa Nr 45 w Bytomiu, Zakątek 20
Bytom, Przedszkole Miejskie nr 30 , ul. Czarnieckiego 6
Bytów, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Słupsku – Filia nr 1 w Bytowie, Wąska 12
Choceń, szkoła Podstawowa w Śmiłowicach, Śmilowice 98
Choczewo, Gminna Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Choczewie, Kusocińskiego 5
Chojnów, Szkoła Podstawowa nr 3, Kościuszki 30
Chorzów, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Chorzowie, Dąbrowskiego 41
Chrzanów, Przedszkole Samorządowe Nr 4 w Chrzanowie, Kard. Wyszyńskiego 5
Ciche, Przedszkole im. św. Jana Pawła II SPSK w Czerwiennem, Czerwienne 245
Czeladź, Szkoła Podstawowa nr 2, Szkolna 6
Czempiń, Przedszkole Samorządowe, Nowa 4
Czernichów, Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie, Rynek 17
Czerwienne, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Andrzeja Knapczyka-Ducha w Czerwiennem, Czerwienne 89
Czerwonak, Przedszkole RUBI w Czerwonaku, Św. Wojciecha 44
Czyżowice, Szkoła Podstawowa im.Wincentego Woźniaka w Czyżowicach, Wodzisławska 111
Dąbrowa Górnicza, Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gen. W. Sikorskiego w Dąbrowie Górniczej, Adamieckiego 12
Dąbrowa Górnicza, Szkoła Podstawowa Nr 18 w Dąbrowie Górniczej im.Wł.Broniewskiego, Piłsudskiego 73
Dąbrowa Górnicza, Kreo przestrzeń dla edukacji (dotychczasowy Bystrzak), 3 Maja 13
Dobrodzień, Dobrodzieński Ośrodek Kultury i Sportu, Pl. Wolności 24
Drelów, Szkoła Podstawowa im. Legionów Polskich , Żerocin 32
Dwikozy, Publiczne Gimnazjum im Ziemi Dwikoskiej w Dwikozach , Spółdzielcza 15
Ełganowo, Szkoła Podstawowa i. Zygmunta Bukowskiego, Czerniewo 9
Frysztak, SOSW we Frysztaku, Wybickiego 25
Garwolin, Biblioteka Pedagogiczna im. H. Radlińskiej w Siedlcach Filia w Garwolinie, Kościuszki 51
Gdansk, Przedszkola nr 5 Róża Wiatrów , Burzynskiego 10 a
Gdansk, Tęczowe Przedszkole Nr 57, Kołobrzeska 71
Gdańsk, Szkoła Podstawowa i Przedszkole SOKRATES, Zakopiańska 37a
Gdańsk, Przedszkole nr 52, Jaśkowa Dolina 12
Gdańsk, Szkoły im. Św. Jana de La Salle, Słowackiego 101
Gdańsk, Przedszkole nr 39, Opacka 12a
Gdańsk, Szkoła Podstawowa nr 1, Poli Gojawiczyńskiej 10
Gdańsk, Przedszkole nr 17 w Gdańsku, Glinki 7
Gdańsk, Morska Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Doby, Rogalińska 17
Gdańsk, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II przy ZSO nr 7, Chałubińskiego 13
Gdańsk, Przedszkole nr 33 w Gdańsku, Klonowicza 1A
Gdańsk, SOiO CONRADINUM, Piramowicza 1/2
Gdańsk, Biblioteka Główna Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Dębinki 1
Gdańsk, IX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku, Wilka Krzyżanowskiego 8
Gdańsk, Publiczne Przedszkole Leonardo, Miałki Szlak 74
Gdańsk, PRZEDSZKOLE NR 64 “KUBUŚ PUCHATEK”, GOSPODY 20
Gdańsk, Przedszkole Niepubliczne Puchatek, Westy 2
Gdańsk, Przedszkole nr 12 Leśny domek, Czyżewskiego 12 B
Gdańsk, Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Janiny Jarzynówny-Sobczak w Gdańsku, Al. Legionó 3
Gdańsk, SP 44 GDAŃSK, JAGIELLOŃSKA 24
Gdańsk, Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących, Subisława 22
Gdańsk, Zespół Mistrzostwa Sportowego, Subisława 22
Gdańsk, Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Gdańsku, al. Legionów 7
Gdańsk, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Gdańsku, al. Gen. J. Hallera 14
Gdańsk, Akademia Dobrej Edukacji im. Macieja Płażyńskiego, Kołobrzeska 75
Gdańsk, Przedszkole nr 87 w Gdańsku, Komandorska 77
Gdańsk, Szkoła Podstawowa nr 72, Kłosowa 3
Gdańsk, Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Janiny Jarzynówny-Sobczak w Gdańsku, Al. Legionów 3
Gdańsk, Pałac Młodzieży im. Obrońców Poczty Polskiej, Ogarna 56
Gdańsk, Biblioteka Główna Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Dębinki 1
Gdańsk, Publiczne Przedszkole Leonardo, Miałki Szlak 74
Gdańsk, Przedszkole Publiczne Mądry Miś Ujeścisko, Mariana Kołodzieja 11
Gdańsk, Forum Gdańsk Sp.z.o.o., Targ Sienny 7
Gdańsk, Gdański Zespół Żłobków – żłobek Skarbek, Kolorowa 27
Gdańsk, Szkoła Podstawowa w Leźnie, Aleja Lipowa 44
Gdańsk, Szkoła Podstawowa nr 59 im.1 Dywizji Pancernej gen. St. Maczka, Modra 2
Gdańsk, Szkola Podstawowa nr 48 , Burzyńskiego 10
Gdańsk, Szkoła Podstawowa nr 20, Wczasy 3
Gdańsk, Przedszkole nr 32, Świętojańska 26
Gdańsk, Szkoła Podstawowa i Przedszkole SOKRATES, ul. Zakopiańska 37a
Gdańsk , Przedszkole nr 77, Abrahama 12/14
Gdańsk Kokoszki, Pozytywna Szkoła Podstawowa, Azaliowa 18
Gdynia, Przedszkole nr 51, Władysława IV 52
Gdynia, Niepubliczne przedszkole “Ptasie Radio”, Łebska 12
Gdynia, Szkoła Podstawowa nr 18 im. Kornela Makuszyńskiego, Krasickiego 28
Gdynia, Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa, Strażacka 15
Gdynia, Przedszkole nr 56 w Gdyni, Chylońska 237
Gdynia, Przedszkole nr 56 w Gdyni, Chylońska 237
Gdynia, Zespół Szkół Hotelarsko – Gastronomicznych, Morska 77
Gdynia, Pierwsze Społeczne Liceum Ogólnokształcące, ul. Pomorska 39/41
Gdynia, PRZEDSZKOLE NR 46 JAŚ I MAŁGOSIA, PUSTA 9
Gdynia, Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdyni, Rozewska 33
Gdynia , Zespół Szkół Plastycznych w Gdyni , Orłowska 39
Gliwice, 1 Szkoła Społeczna w Gliwicach, Robotnicza 4
Gliwice, 1 Szkoła Społeczna w Gliwicach, Robotnicza 4
Gniechowice, Szkoła Podstawowa w Gniechowicach, Szkolna 4
Gniezno, Makowska, Mnichowo 29
Godziesze, Zespół Szkół nr 1 w Godzieszach Wielkich, Kordeckiego 8
Godziszów, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Wólka Ratajska 146
Golub – Dobrzyń, Przedszkole Publiczne nr2 im. Marii Konopnickiej w Golubiu-Dobrzyniu, Sienkiewicza 6
Gorzkowice, Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Gorzkowicach, Kościelna 26
Gorzów Wlkp., Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy, Walczaka 1 a
Góra Kalwaria, Samorządowe Przedszkole Integracyjne, Bema 1
Góra Kalwaria, Samorządowe Przedszkole Integracyjne, Gen. Józefa Bema 1 1/1
Góra Kalwaria, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księcia Janusza, Kalwaryjska 3
Góra Kalwaria, Szkoła Podstawowa , Wolska 36/36
Grudziądz, Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Kochanowskiego 19
Haczów, Szkoła Podstawowa w Haczowie, Haczów 593
Jankowice, Szkoła Podstawowa nr 15 w Jankowicach, Baziowa 15
Jaworzno, Szkoła Podstawowa nr 16 w Jaworznie, konstytucji 3 maja 18
Jelcz-Laskowice, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Prusa, Prusa , Hirszfelda 2, 92
Jerzmanowice, Wanda Koruba Niepubliczne Przedszkole “SKRZAT”, ul. Centralna 52
Jerzykowo, Niepubliczne Przedszkole Junior, Sosnowa 2
Jeżewo, Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Krąplewicach, Krąplewice 30
Jeżowe, Publiczna Szkoła Podstawowa w Jacie, Jata 85
Kadłubiec, Publiczne Przedszkole w Leśnicy Oddział Zamiejscowy w Kadłubcu, Wiejska 50
Kalisz, Szkoła Podstawowa nr18, Podmiejska 9a
Kamień, Szkoła Podstawowa im. ks. S. Słotwińskiego w Kamieniu, Piaski 2A
Kartuzy, SP nr 2 im.M.Kopernika w Kartuzach, Wzgórze Wolności 1
Katowice, MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 94 im. Małego Księcia, Rataja 10
Katowice, Zespół Szkół iPlacówek nr 1, Paderwskiego 46
Katowice, Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa im Świętej Rodziny w Katowicach, Kossak-Szczuckiej 24
Katowice, PRZEDSZKOLE ARTYSTYCZNE, GRAŻYŃSKIEGO 47
Katowice, Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 3 Miejskie Przedszkole nr 58 w Katowicach, Ul. Grzegorzka 4
Katowice, Miejskie Przedszkole nr 90 im. Wróbelka Elemelka, Bolesława Chrobrego 39
Katowice, Miejskie Przedszkole nr 3, Barbary 25
Katowice, MIEJSKIE PRZEDSZKOLE Nr 94 im. Małego Księcia, RATAJA 10
Katowice, Szkoła Podstawowa nr 19, Krzyżowa 12
Katowice, Miejskie Przedszkole nr 27 im. Plastusia i Tosi w Katowicach, Ściegiennego 27
Katowice, Miejskie Przedszkole nr 16 w Katowicach, Koszalińska 6a
Katowice, Niepubliczne Przedszkole Językowe MUNDO MARINO, Pijarska 5
Katowice, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Dziewięciu Górników z Wujka w Katowicach, Gallusa 5
Katowice, MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 3, BARBARY 25
Katowice, Miejskie Przedszkole nr 15 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielonogórska 23
Katowice, Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego w Katowicach, ks. bpa H. Bednorza 15
Katowice, Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II, Adamskiego 24
Katowice, Zespół Szkół Omega im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach, Gliwicka 276
Katowice, VI LO im. Jana Długosza, Lwowska 2
Katowice, Miejskie Przedszkole nr 40, Panewnicka 73
Katowice, TreleMorele Zabawa&Kawa , Radockiego 284
Kąty Wrocławskie, Szkoła Podstawowa nr 1 , 1 Maja 59
Kąty Wrocławskie , Przedszkole Publiczne , Drzymały 4
Kielce, Przedszkole Zygzak, Olszewskiego 6
Kielce, Szkoła Podstawowa nr 27, Marszałkowska 96
Klaszczewo, Zespół Szkół w Kleszczewie , Poznańska 2
Kleosin, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinie, Zambrowska 20
Kleszczów, Gminna Biblioteka Publiczna w Kleszczowie, Sportowa 8
Kłaj, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Grodkowicach, Wiejska 80
Kłodawa , Szkoła podstawowa SPSK im. Kard.S.Wyszyńskiego w Wólce Czepowej, Wólka Czepowa 33
Knurów, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Knurowie, Kosmonautów 5a
Komorniki, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Komornikach, Staszica 25
Komorów, Niepubliczny Punkt Przedszkolny Inspirowany Pedagogiką Waldorfską w Komorowie, Granicka 7
Komprachcice, Gminna Biblioteka Publiczna , Opolska 3
Konstancin-Jeziorna, Zespół Szkół im. Wł. St. Reymonta, Mirkowska 39
Kościan, Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. W.Chotomskiej, Os. Piastowskie 73
Kowale, Szkoła Podstawowa w Kowalach, Apollina 7
Kowale, Niepubliczna Szkoła Podstawowa CET, Gruszkowa 3
Kórnik, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie, Ogrodowa 21
Krakow, Publiczne Przedszkole / żłobek Happy Feet , Mała Góra 49
Kraków, Szkoła Podstawowa nr 4 im. R. Traugutta, Smoleńsk 5-7
Kraków, Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 35 w Krakowie, Mirtowa 2
Kraków, Samorządowe Przedszkole Nr 58 , Skośna 2
Kraków, Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 2, os. Spółdzielcze 6
Kraków, ZSO nr 11 im. Jana Pawła II, Wilhela “Wilka” Wyrwińskiego 1
Kraków, Przedszkole Niepubliczne BAJKA, Skośna 45
Kraków, Społeczna Szkoła Podstawowa nr 7 STO, Stanisława ze Skalbmierza 7
Kraków, Samorządowe Przedszkole Nr 92 – Filia, Krzemionki 33
Kraków, Szkoła Podstawowa nr 36 im. H. Sienkiewicza w Krakowie, ul. Mazowiecka 70
Kraków, Przedszkole 80, Kotlarska 5a
Kraków, XI Liceum Ogólnokształcące, os. Teatralne 33
Kraków, Szkoła Podstawowa nr26, Krasickiego 34
Kraków, Szkoła podstwowa nr26, Krasickiego 34
Kraków, Przedszkole Publiczne Baby Garden, ul. Białopradnicka 10/29
Kraków, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 144, Os. Bohaterów Września 13
Kraków, Zespół Szkół Ogólnokształcących XIV Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika, Józefa Chełmońskiego 24, 24/24
Kraków, Samorządowe Przedszkole nr 35 z Oddz. Integracyjnymi im. A. Dymnej w Krakowie, L Wenedy 7
Kraków, Szkoła Podstawowa nr 43 w Krakowie , Myślenicka 112/112
Kraków, Samorządowe Przedszkole nr 49, Bieżanowska 40
Kraków, Przedszkole Niepubliczne BAJKA, Skośna 45
Kraków, Katolicka Szkoła Podstawowa Ruchu Światło-Życie im. ks. Franciszka Blachnickiego w Krakowie, os. Kościuszkowskie 2a
Kraków, Przedszkole Publiczne Tuptusiowo, Kamieniecka 2
Kraków, Samorządowe Przedszkole nr 79, Widok 23
Kraków, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Krakowie, Zamoyskiego 100
Kraków, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 , Skotnicka 86
Kraków, Prywatna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja, Grodzka 60
Kraków, Samorządowe Przedszkole nr 108 Kraina Tęczy, Oś. Handlowe 3
Kraków, ZSP nr7 Samorządowe Przedszkole nr 23, Skotnicka 86
Kraków, ZSPNR 7 SAMORZADOWE PRZEDSZKOLE NR 23, SKOTNICKA 86
Kraków, ZSP nr 7 Samorządowe Przedszkole nr 23, Skotnicka 86
Kraków, Samorządowe Przedszkole nr 132 w Krakowie, ul. Merkuriusza Polskiego 6
Kraków, Samorządowe Przedszkole Nr 176, ul Aleksandry 15
Kraków, Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości MIRiP w Krakowie, Rzeźnicza 4
Kraków, SamorządowePrzedszkole92, Parkowa 14
Kraków, Przedszkole Katolickiego Centrum Edukacyjnego Caritas Archidiecezji Krakowskiej, Mazowiecka 14 c
Kraków, ZSO nr 11 im. Jana Pawła II, Wilhelma “Wilka” Wyrwińskiego 1
Kraków, SOSW dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących, Tyniecka 6
Kraków, Samorządowe Przedszkole nr 115 “Wesoła Kraina Twórczości”, os. Albertyńskie 23
Kraków, Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 2, os. Spółdzielcze 6
Kraków, TUPTUSIOWO, TAKLIŃSKIEGO 60
Kraków, Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 6, Niecała 8/8
Kraków, Biblioteka Instytutu Pielęgniarstwa i Położnictwa UJ CM, Michałowskiego 12
Kraków, Szkoła Podstawowa Nr 43 im. KEN w Krakowie, Myślenicka 112
Kraków, Katolickie Centrum Edukacyjne Caritas, Pędzichów 13
Kraków, Samorządowe Przedszkole 140, Słomiana 8
Kraków, Szkoła Podstawowa nr 140, Prawocheńskiego 7
Kraków, Klub Dziecięcy Centrum Małego Dziecka, Miłkowskiego 9
Kraków, Szkoła Podstawowa im. bł. Celiny Borzęckiej, Malborska 98
Kraków, Samorządowe Przedszkole nr 104, os. Hutnicze 14
Kraków, Szkoła Podstawowa nr 5 im Polskich Olimpijczyków Kraków, Kijowska 8/8
Kraków, Instytut Pedagogiki UJ, Batorego 12
Kraków, Gimnazjum nr 39 w ZSP nr 5 w Krakowie, os.Oświecenia 30
Kraków, Zespół Szkół Spesjalnych nr 11, Dygasińskiego 25
Kraków, Niepubliczne Przedszkole “Krasnal”, Gwarna 2a
Kraków, Samorządowe Przedszkole Nr 95, Kościuszkowców 6
Kraków, Szkoła Podstawowa nr 95 w Krakowie, Wileńska 9
Kraków, British International School of Cracow, ul. Smoleńsk 25
Kraków, Przedszkole Happy Kids, Piltza 41/1
Kraków, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 105, os. Słoneczne 12
Kraków, Samorządowe Przedszkole nr 6 im. H. Jordana, ulica Bujaka 17
Kraków, Szkoła Podstawowa nr 72 im. Teofila Lenartowicza, al. Modrzewiowa 23
Kraków, Niepubliczna Szkoła Specjalna Podstawowa “UMIEM” oraz Niepubliczna Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy “UMIEM”, os. Wysokie 7
Kraków, Niepubliczne Przedszkole Malowany Konik, mjr.Łupaszki 13/lok.1
Kraków, Publiczne Przedszkole Hop Kids nr 2, Żaka 19/LU 4-5
Kraków, Przedszkole Gabi, Piltza 22
Kraków, SP 155, os. 2 Pułku Lotniczego 21
Kraków, Szkoła Podstawowa Nr 26 im. A. Struga, Krasickiego 34
Kraków, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Noblistów Polskich, Kluczborska 3
Kraków, Małopolska Wojewódzka Komenda OHP, al. Słowackiego 40
Kraków, Samorządowe Przedszkole nr 165 w Krakowie , Danka 1
Kraków, Samorządowe Przedszkole nr 144 w Krakowie , os. Bohaterów Września 15
Kraków, Samorzadowe Przedszkole nr122, Fiołkowa 13
Kraków, Samorządowe Przedszkole Nr 176 im Marii Konopnickiej , Aleksandry 15
Kramsk, Szkoła Podstawowa im. Józefa Zywerta w Patrzykowie , Patrzyków 2a
Kruszyna, Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Kruszynie, Pocztowa 2
Kutno, Kutnowski Dom Kultury, Żołkiewskiego 4
Kutno, Szkoła Podstawowa nr 6 w Kutnie, Łąkoszyńska 9
Legionowo, Szkoła Podstawowa nr 8 , Zegrzyńska 3
Legnica, Miejskie Przedszkole Nr 11 w Legnicy, Krzemieniecka 1
Legnica, Miejskie Przedszkole nr 7, Słubicka 7
Legnica, Szkoła Podstawowa nr 10 im Z. Kossak w Legnicy- odział przedszkolny, Jaworzyńska 47
Legnica, Szkoła Podstawowa nr 19 w Legnicy, Al. Rzeczypospolitej 129
Legnica , Miejskie Przedszkole nr 8 Legnica , Góralska 23/25
Libidza , Szkoła Podstawowa w Libidzy , Olszyńskiego 2/2
Limanowa, Przedszkole Słoneczko , B. Czecha 3
Lipno, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II , Plac 11 Listopada 13
Lipowiec Kościelny, Szkoła Podstawowa w Zawadach, Zawady 60
Liszki, Szkoła Podstawowa im. Kard. S. Wyszyńskiego w Kryspinowie , Kryspinów 356
Lublin, ,,Skala” Niepubliczna Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi w Lublinie, Zemborzycka 132-136
Lubliniec, Przedszkole Miejskie nr 2 , Sądowa 9a
Luboń, Zespół Szkół w Luboniu , Armii Poznań 27
Luboń, Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri, Armii Poznań 27
Luboń, Przedszkole Małe Talenty, Klonowa 21A
Ludwikowice Kłodzkie, Żłobek Publiczny “Baśniowe Wzgórze” w Ludwikowicach Kłodzkich, Stefana Batorego 1
Ludźmierz, Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki, Krauszów 55
Lutowiska, Zespół Szkół w Lutowiskach, Lutowiska 45
Łazy, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łazach, Ks. H. Słojewskiego 1
Łąki, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis, Ul. Weteranów 207
Łomianki , Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Ireny Szewińskiej w Łomiankach , Partyzantów 31
Łososina Dolna, Szkoła Podstawowa , Żbikowice 55/55
Łódz, Przedszkole nr 36 w Lodzi, Ceramiczna 7/9
Łódz, Przedszkole Miejskie nr 36 Integracyjne w Lodzi , Ceramiczna 7/9
Łódz, Szkola Podstawowa nr 5, Łęczycka 23
Łódz, Przedszkole Miejskie nr 9 w Łodzi , Bracka 51a 51a
Łódź, Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza nr 1, Sterlinga 24
Łódź, Biblioteka w szkole Podstawowej nr 34 im. Wisławy Szymborskiej w Łodzi, Ćwiklińskiej 9/9
Łódź, Przedszkole Miejskie nr 23, Żeromskiego 105
Łódź, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum “Twoja Szkoła” , Rewolucji 1905 r. 67
Łódź, Szkoła Podstawowa nr 19 im. Wandy Chotomskiej, Balonowa 1
Łódź, Przedszkole Miejskie Nr 98 w Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 4 w Łodzi, Legionów 126
Łódź, Szkoła Podstawowa nr 14, Wigury 8/10
Łódź, XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzej Śniadeckiego w Łodzi, Perla 11
Łódź, Przedszkole Miejskie nr 130, Podhalańska 18
Łódź, XXI LO im. B. Prusa w Łodzi, Kopernika 2
Łódź, Przedszkole Miejskie nr 235, Stawowa 28/28
Łódź, Przedszkole Miejskie Nr 146, Morcinka 3
Łódź, XXVI Liceum Ogólnokształcące im. K.K.Baczyńskiego, Wileńska 22a
Łódź, Przedszkole Miejskie nr 23, Żeromskiego 105
Łódź, Przedszkole Miejskie nr 192, Mieszczańska 15
Łódź, Prywatna Szkoła Podstawowa “Scholasticus”, Gdyńska 3
Łódź, Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im. J.Korczaka, Maratońska 47 b
Łódź, Publiczne Gimnazjum nr 41 im. S. Żeromskiego, K.Bohdanowicza 11
Łódź, Bursa Szkolna Nr 12, Podgórna 9/11
Łódź, Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej, Różyckiego 5
Łódź, Szkoła Podstawowa , Ciesielska 14a
Łódź, Szkoła Podstawowa nr 184 im. L. Waryńskiego, ul. Syrenki 19a
Łódź, Przedszkole Miejskie nr 76, Gałczyńskieo 9
Łódź, Przedszkole Miejskie nr 214 z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi, Batalionów Chłopskich 21
Łódź, Szkoła Podstawowa nr 189, Kossaka 19
Łódź, Szkoła Podstawowa nr 55 w Łodzi, ul. Mackiewicza 9
Łódź, Przedszkole Miejskie nr47, Deczyńskiego 24
Łódź, Szkoła Podstawowa nr 193 w Łodzi, Małej Piętnastki 1
Łódź, Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych im. Jana Nowaka – Jeziorańskiego, al. Politechniki 37
Łódź , Przedszkole Miejskie nr 77, Bracka 23
Łódź , Przedszkole Miejskie nr 227 w Zespole Szkolno Przedszkolnym nr 5, Milionowa 72
Łuków, Szkoła Policealna – Medyczne studium Zawodowe im. Janusza Korczaka w Łukowie, Adama Antoniego Kryńskiego 10
Łuków, IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II, Kryńskiego 10
Łyse, Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych, Szkolna 1
Marcinkowice, Parafia pw. św. Marcina w Marcinkowicach, Szkolna 5
Marki, Zespół Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Markach, Piłsudskiego 96
Miechów, Niepubliczne Przedszkole Językowe Biedroneczki, os. Żeromskiego 1
Miechów, Żłobek Biedroneczki, Kopernika 2
Miedźno, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miedźnie, Szkolna 1
Mierzyce, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mierzycach, brak 149
Mikołów , 1 LO im. Karola Miarki w Mikołowie , Żwirki i Wigury 25
Mirkòw, ZSP Długołęka , Szkolna 40
Mirków, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Długołęce, Szkolna 40
Młochów, Szkoła Podstawowa w Młochowie, Mazowiecka 46
Mogilany, Szkoła Podstawowa im. Oskara Kolberga w Bukowie , ul. Szkolna 1
Mucharz, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Świnnej Porębie, Świnna Poręba 216
Murowana Goślina, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Karola Marcinkowskiego w Murowanej Goślinie, Mściszewska 10
Mysłowice, Szkoła Podstawowa nr 9 im. Bernarda Świerczyny w Mysłowicach, Armii Krajowej 30
Mysłowice, Przedszkole nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Laryska 9
Mysłowice, Przedszkole Nr 5, Armii Krajowej 28
Myślenice, Szkoła Podstawowa nr 3 , ul. Pardyaka 26
Nakło nad Notecią, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia, Bydgoska 24
Nakło Śląskie, Przedszkole w Nakle Śląskim, Kościuszki 13
Niepołomice, Przedszkole Olimpijskie, Piękna 8b
Niepołomice, Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza Wielkiego w Niepołomicach , 3 Maja 23
Niepołomice, Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zaqgórzu, Zagórze 81
Niepołomice, Przedszkole Olimpijskie , Grunwaldzka 15K/1
Niepołomice , Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego , Zagórze 81
Nowa Ruda, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Kopernika 4-5
Nowe, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Myśliwska 1
Nowe Chechło , Szkola Podstawowa im.Krolowej Jadwigi , Lasowicka 103
Nowe Czaple, Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich w Żarkach Wielkich , Kościelna 25
Nowy Dwór Mazowiecki, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Młodzieżowa 1/1
Nowy Sącz, Niepubliczne Przedszkole Edukacyjne, Armii Krajowej 19
Nowy Targ, Zespół Szkół Technicznych i Placówek im. St. Staszica w Nowym Targu, Wojska Polskiego 9
Nysa, Zespół Szkół Technicznych Biblioteka szkolna, Szopena 4
Oborniki Slaskie, Przedszkole Publuczne , Sikorskiego 2
Oborniki Śląskie, Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy, Osolin, Piłsudskiego 5
Ochojno, Szkoła Podstawowa im. Michaliny Stasiukowej w Ochojnie, Podhalańska 27
Opalenica, Szkoła Podstawowa w Urbanowie, Urbanowo 37
Opole, PSP nr 31 Opole, Krzanowicka 1
Osrtów Wielkopolski, Szkoła Podstawowa, Daniszyn 35
Ostrołęka, Szkoła Podstawowa Nr 6, Sienkiewicza 15
Ostrowiec Świętokrzyski, PUBLICZNA SZKOLA PODSTAWOWA NR 1, Trzeciaków 35
Ostrów Wielkopolski, Szkoła Podstawowa nr 6 im. Macieja Rataja, Staroprzygodzka 112
Ostrów Wielkopolski, Publiczne Przedszkole nr 15, Szkolna 26
Ostrówek, Publiczna Szkoła Podstawowa w Ogrodnikach Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół Katolickich w Częstochowie, Ogrodniki 1A
Ozorków , przedszkole miejskie nr 5, Obr. Westerplatte 1a
Piaseczno, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Ferdynanda Magellana, Rubinowa 8
Piaseczno, Publiczne Przedszkole Przyjaciele Kubusia II, Grochowskiego 7/Lok u 1
Piaseczno, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im.Ferdynanda Magellana, Rubinowa 8
Piaski, Niepubliczna Szkoła Podstawowa ECCE HOMO, Wola Piasecka 54
Piastów , Przedszkole miejskie nr 3 w Piastowie, Cypriana Godebskiego 21
Piastów , Przedszkole miejskie nr 3, Cypriana godebskiego 21
Piekary Śląskie, Miejska Szkoła Podstawowa nr 11, Śląska 8
Plewiska, Publiczne Przedszkole Małe Talenty, Grunwaldzka 562
Plewiska, szkoła podstawowa nr 1 w plewiskach, szkolna 64
Płock, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 im. Janusza Korczaka, Czwartaków 6
Poddębice, Publiczne Przedszkole, Przejazd 19
Podłęże, Punkt Przedszkolny Smyk w Szkole Podstawowej im św Jana Bosko w Zakrzowie, Zakrzów 323
Polkowice, Przedszkole Miejskie nr4 im.Misia Uszatka w Polkowicach, Lipowa 11
Poświętne, Gminna Biblioteka Publiczna w Poświętnem, Cygów 60A
Poznań, Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12, 2 LO, Matejki 8/10
Poznań, Szkoła Podstawowa nr 70, Piękna 37
Poznań, Przedszkole nr 48, Łukaszewicza 35
Poznań, Szkoła Podstawowa nr 83, Brandstaettera 1
Poznań, Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych, Szamotulska 33
Poznań, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, Tarnowska 27
Poznań, ZSOnr1, Bukowska 16
Poznań, XII LIceum Ogólnokształcące im.Marii Skłodowskiej-Curie , Generała T. Kutrzeby 8
Poznań, Przedszkole nr 69, ul. Chopina 3
Poznań, Publiczne Przedszkole Galileo Fundacji Familijny Poznań, Słowackiego 58/60
Poznań, Szkoła Podstawowa nr 63, Starołęcka 142
Poznań, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w Poznaniu, Umultowska 114
Poznań, Zespół Szkół Specjalnych nr 103 im. M. Grzegorzewskiej w Poznaniu, Rycerska 43
Poznań, Publiczne Przedszkole Leonardo, Druskienicka 32
Poznań, Przedszkole nr 14, Tczewska 11
Poznań, Przedszkola nr 175, os. Kosmonautów 111
Poznań, Liceum Ogólnokształcące św.Marii Magdaleny, Garbary 24
Poznań, Przedszkole nr 114 im. “Pinokio”, osiedle Bohaterów II Wojny Światowej 1
Poznań, Bursa Szkolna nr 1 w Poznaniu, ul. Krakowska 17
Poznań, Poznańska Szkoła Chóralna Jerzego Kurczewskiego, Cegielskiego 1
Poznań, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, Tarnowska 27
Poznań, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 45 IM. ORP”POZNAŃ” , HARCERSKA 3
Poznań, Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 3, Jesionowa 14
Poznań, Zespół Szkół Zawodowych Nr 6 im. J. Lelewela, Działyńskich 4/5
Poznań, ZSP nr 3 – Przedszkole nr 104 “Bajlandia”, Jesionowa 14
Poznań, Publiczne Przedszkole Kolumbus, Bukowska 47a
Poznań, Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 i Społeczne Gimnazjum nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej, Grunwaldzka 154
Poznań, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Poznaniu – Biblioteka, Jawornicka 1
Poznań, Przedszkole nr 98 “Słoneczko”, Pułaskiego 16
Poznań, Zespół Szkolno – Przedszkolny , os. Wł. Łokietka 104
Poznań, XXV Liceum Ogólnokształcące, Widna 1
Poznań, Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Poznaniu, Szamarzewskiego 99
Poznań, Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Fredry 10
Poznań, Przedszkole nr 74 im. Misia Uszatka, Kazimierza Wielkiego 19/21
Poznań, Publiczne Przedszkole Familijne Ranczo, Chojnicka 72
Poznań, PRZEDSZKOLE NR 141, SARMACKA 5/5
Poznań, Zespół Szkół Urszulańskich w Poznaniu, Al. Niepodległości 41
Poznań, Przedszkole nr 116, os. Pod Lipami 107
Poznań, Przedszkole nr 53, os. Lecha 14
Poznań, Przedszkole Kasztanowe, Wolbromska 20
Poznań, Zespół Szkół nr 7 w Poznaniu, Os. Zwycięstwa 101
Poznań, Prywatne Szkoły dla Dorosłych “Dobre” , Ściegiennego 10
Poznań, Przedszkole nr 64 im. Bolka i Lolka, Winogrady 24
Poznań, PRZEDSZKOLE 87 IM. JACUSIA I AGATKI, ŚW. CZESŁAWA 6 A
Poznań, Przedszkole nr 89, Marcina Kasprzaka 46
Poznań, Przedszkole Niepubliczne “Parkowe Skrzaty” Fundacji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Rubież 46
Poznań, Szkoła Podstawowa nr 38, Romana Brandstaettera 6
Poznań, Zespół Szkół Odzieżowych im. Władysława Reymonta w Poznaniu, Kazimierza Wielkiego 17
Poznań, Szkoła Podstawowa nr 89, Sochaczewska 3
Poznań, Zespół Szkół Ekonomicznych im. S. Staszica, Marszałkowska 40
Poznań, Przedszkole nr 58, Wolsztyńska 15
Poznań, Szkoła Podstawowa nr 77 w Poznaniu, Dmowskiego 50
Poznań, Szkoła Podstawowa nr 82 im. Księcia Przemysła I, Krakowska 10
Poznań, Przedszkole 96 ” Jarzębinka”, Janickiego 24a/1
Poznań, Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych, Wyspiańskiego 27
Poznań, Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych, Szamotulska 33
Poznań, Przedszkole nr 7, Mikołowska 14
Poznań, Technikum Energetyczne, Ul. Dąbrowskiego 163
Poznań, Przedszkole “Majsterklepka”, Os. Przyjaźni 129
Poznań, Żłobek i Przedszkole Pozytywnego Rozwoju , ul. Umultowska 13
Poznań, SP54, Małoszynska 38
Poznań , Przedszkole nr 140 “Majsterklepka”, os. Przyjaźni 129
Poznań , Przedszkole nr 10 im. Bolka, Lolka i Toli , Os. Oświecenia 26
Prochowice, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki, Kościuszki 2
Pruszcz Gdański , Przedszkole Publiczne nr 3 im. Kubusia Puchatka, Niepodległości 10
Pruszków , Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Piłsudskiego , Topolowa 10
Przeźmierowo, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie, Kościelna 46/48
Przeźmierowo, Przedszkole i Żłobek ,, Tajemniczy Ogród”, Krańcowa 109
Przywidz, Uniwersytet Trzeciego Wieku S.O.S Przywidz, Gdańska 15
Przywidz, Gminna Biblioteka Publiczna, Uhlenberga 10
Puck, Szkoła Podstawowa Małe Morze im. ks. Jana Kaczkowskiego w Pucku, Przebendowskiego 12
Puszczykowo, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich, Kasprowicza 1
Raciąż, Miejskie Przedszkole w Raciążu, Nadrzeczna 3
Raciszyn, ZSP im.M.Konopnickiej , Działoszyńska 65
Radwanice, Szkoła Podstawowa, Szkolna 14a
Radzymin, Mansoor Academy – szkoła językowa, Kilińskiego 6c
Radzymin, Praxis Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Łąki, Weteranów 207
Raniżów, Zespół Szkół w Raniżowie, Grunwaldzka 2
Raniżów, Samorządowe Przedszkole w Raniżowie, Grunwaldzka 2
Reda, Świerkowa 3. Szkoła języka angielskiego, Świerkowa 3
Rokietnica, Przedszkole Cztery Pory Roku, ul Świt 2
Ruda Śląska, Szkoła Podstawowa nr 7 im. A. Mickiewicza w Rudzie Śląskiej, 1 Maja 173
Rudzica, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Iłownicy, Iłownica 127
Rumia, Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Brzechwy , Górnicza 19
Rumia , Szkoła Podstawowa nr 8 im. Ks Stanisława Orminskiego , Rodziewiczówny 10
Rybnik, Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jerzego Kukuczki w Rybniku, ul. Św. Józefa 30
Rymanów, Szkoła Filialna w Puławach, Puławy 25
RYMANÓW, SZKOŁA PODSTAWOWA W SIENIAWIE , KWIATOWA 15
Serock, Samorządowe Przedszkole im. Krasnala Hałabały w Serocku, Wolskiego 15
Serock, Szkoła Podstawowa w Serocku, Wyzwolenia 47
Siechnice, Niepubliczne Przedszkole Happy Kids w Siechnicach , Jarzębinowa 23
Siemianowice Śląskie, Przedszkole nr 19, Grabowa 2
Siemianowice Śląskie, ZS Cogito, Matejki 5
Siewierz, Przedszkole Niepubliczne Akademia Przedszkolaka, Bohaterów 3
Siewierz, Akademia Przedszkolaka , Piaskowa 3
Siewierz, Niepubliczne Przedszkole Akademia Przedszkolaka, Piaskowa 4
Skawina, Społeczna Szkoła Podstawowa ZIPI INKLUZJA, Sikorskiego 13
Skórzec, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu, Siedlecka 1 i 9
Sławno, Zespół Szkół w Sławnie im. J. H. Dąbrowskiego, Cieszkowskiego 4
Słońsk , Szkoła Podstawowa im. Przyjaźni Narodów w Słońsku , Lipowa 9
Sochaczew, Miejskie Przedszkole nr 3 , Poprzeczna 9
Sosnowiec, Szkoła Podstawowa nr 48 Mistrzostwa Sportowego, Piłsudskiego 114
Sosnowiec, Niepubliczne Przedszkole ” Radosna Wyspa”, Korczaka 5
Sosnowiec, Szkoła Podstawowa nr 45 im. Janusza Korczaka, Czeladzka 58
Stanisławów Pierwszy , Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 w Stanisławowie Pierwszym , Jana Kazimierza 291
Stara Jastrząbka, Publiczna Szkoła Podstawowa w Starej Jastrząbce, St Jastrząbka 195
Starachowice, Przedszkole Miejskie Nr 13 , Leśna 40
Stargard, Zespół Szkół nr 5, Śniadeckiego 4-6
Stargard , Przedszkole Miejskie nr 6, Niewiadomskiego 14
Stęszew, Szkoła Podstawowa w Stęszewie , Szkolna 1
Straszyn, Szkoła Podstawowa im Ignacego Krasickiego w Straszynie , Starogardzka 48
Strupina, SP Piotrkowice , Ul. Rynek 5
Strykowo, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strykowie, Bukowska 2
Strzebielino-Osiedle, Zespół Szkolno-Przedszkolny, Marii Curie Skłodowskiej 1
Strzelno, Szkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego w Markowicach, Markowice 28
Subkowy, Szkoła Podstawowa im Leonida Teligi, Zamkowa 2
Suchy Las, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II, Poziomkowa 11
Sulejówek, Miejska Biblioteka Publiczna w Sulejówku, Wrońskiego 1
Sulmierzyce, Publiczne Przedszkole w Sulmierzycach, Polna 1 A
Swarzędz, Przedszkole Publiczne “Tęczowy Port”, Okrężna 32
Szamotuły, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Szamotułach, Szczuczyńska 5
Szamotuły , Słoneczko Przedszkole i Żłobek Anna Korycka , Zielona 74
Szczawin Kościelny, Przedszkole Samorządowe w Szczawinie Kościelnym, Jana Pawła II 1
Szczebrzeszyn, Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bodaczowie, Bodaczów 501
SZCZECIN, PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 10 “BAJKOWA ŁĄKA”, WOŁOGOSKA 5
Szczyrzyc, Samorządowe Przedszkole w Szczyrzycu, Szczyrzyc 108
Światniki Górne, Przedszkole Samorządowe, Fr. Bielowicza 20
Świątniki Górne, Przedszkole Samorządowe nr 2 , Bruchnalskiego 15
Świdnica, Szkoła Podstawowa nr 315 im. Jana Pawła II w Świdnicy, pl. Wojska Polskiego 3
Świeradów-Zdrój, Pracownia Piernikowa Isabell, Rolnicza 2/1
Święta Katarzyna, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Siechnicach, Żernicka 17
Świętochłowice, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1, Licealna 1
Świętochłowice, Szkoła Podstawowa nr 2, Wyzwolenia 50
Tarnobrzeg, Szkoła Podstawowa nr 3 w Tarnobrzegu, J. Kochanowskiego 1
Tarnowo Podgórne, Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Ceradzu Kościelnym, Jankowicka 22a
Tarnowo Podgórne , SP nr 2 im. Integracji Europejskiej w Tarnowie Podgórnym, Poznańska 118
Tarnów, Szkoła Podstawowa nr 18 , 3 Maja 10
Tczew, Zespół Szkół Rzemieślniczych i Kupieckich im. księcia Sambora II, Czyżykowska 17
Tomaszów Mazowiecki, Szkoła Podstawowa n.10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków, Ostrowskiego 14
Toruń, Kujawsko-Pomorski Specjalny Osrodek Szkolno-Wychowawczy im Janusza Korczaka w Toruniu, Żwirki i Wigury 15 i 21
Trąbki Wielkie, Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich, Parkowa 13
Twardogóra, Szkoła Podstawowa w Grabownie Wielkim, Szkolna 139a
Tychy, Przedszkole nr 26, Młodzieżowa 5
Tychy, Szkoła Podstawowa nr 11 im. Marii Curie – Skłodowskiej, Skłodowskiej 4
Tychy, Szkoła Podstawowa nr 7, Tołstoja 1
Tychy, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Tychy, Leśna 66
Tychy, III Liceum ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego, Elfów 62
Uraz, Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Uraziew Urazie, Wołowska 55
Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 65 w Warszawie, Mścisławska 1
Warszawa, Dwujęzyczne Przedszkole Niepubliczne Big Little Things, Jana Kazimierza 11B/LU 7
Warszawa, Niepubliczne Przedszkole Polsko – -Angielskie Buzzy Bee, Śląska 45
Warszawa, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 im. Astrid Lindgren ul. Żwanowiecka 46/50 04-849 Warszawa, Żwanowiecka 46/50
Warszawa, Szkoła Podstawowa Nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego, Tkaczy 27
Warszawa, Szkoła Podstawowa Chocimska, Chocimska 5/0
Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 168 im. Cz. Niemena, ul. Zwycięzców 44
Warszawa, Przedszkole nr 134, Leszno 24/26A
Warszawa, Szkoła Podstawowa Nr 1, Wilcza 53
Warszawa, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty, Kopcińskiego 7
Warszawa, Przedszkole nr 419, Ryżowa 17
Warszawa, Przedszkole nr 138, ul. Karwińska 17
Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 340 Warszawa, ul.Lokajskiego 3
Warszawa, Przedszkole nr 235 “Tęczowe Przedszkole” , Chroszczewska 3/5
Warszawa, Przedszkole nr 424 im. Królowej Marysieńki, J.B.Flatta 7
Warszawa, XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha, Dplna 6/6
Warszawa, Zespół Szkół nr 31 im. J. Kilińskiego, Felińskiego 13
Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 368 im. “Polskich Olimpijczyków”, Ostródzka 175
Warszawa, Przedszkole nr 366, Hawajska 7
Warszawa, Przedszkole Specjalne Nr 188, Kielecka 20
Warszawa, Przedszkole Integracyjne nr 209 “Zaczarowane Ziarenko”, Deotymy 52
Warszawa, Przedszkole nr 407, Pawlikowskiego 2
Warszawa, Przedszkole Nr 183, Jagiellońska 28
Warszawa, Przedszkole 435, Pełczyńskiego 24
Warszawa, Zespół Szkół Fototechnicznych, Spokojna 13
Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 141 im. majora Henryka Sucharskiego, Szaserów 117
Warszawa, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 87, Malownicza 31
Warszawa, PRZEDSZKOLE NR 35 WARSZAWA, GÓRSKIEGO 1
Warszawa, XI LO im. Mikołaja Reja, plac St. Małachowskiego 1
Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 353 im. “Wielkich Odkrywców” w Warszawie, Cieplarniana 23
Warszawa, Zespół Szkół Podstawowej Nr 10 i Gimnazjum Nr 27 STO, Ostrobramska 72
Warszawa, Plastusiowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 414, ul. M. Hemara 8
Warszawa, Przedszkole 134, Leszno 24/26A
Warszawa, Przedszkole 189 Na Wierzbnie, Lenartowicza 27
Warszawa, Przedszkole nr 426, Boguszewska 4
Warszawa, XVIII LO im. Jana Zamoyskiego, Smolna 30
Warszawa, Przedszkole nr 192 ” Wesoły Pędzelek”, Liczydło 3a/
Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann w Warszawie, ZWM 10
Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi, Paderewskiego 45
Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 279, Cyrklowa 1
Warszawa, Przedszkole nr 130 im. Marii Kownackiej, Suzina 4
Warszawa, Zespół Szkół Spożywczo-Gastronomicznych, Komorska 17/23
Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy, Przasnyska 18a
Warszawa, XII Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza, Sienna 53
Warszawa, Szkoła Podstawowa Nr 220 im. Stanisława Kopczyńskiego, al. Jana Pawła II 26A
Warszawa, XXI LO im.Hugona Kołłątaja w Warszawie, Grójecka 93
Warszawa, Przedszkole nr 370, Uminskiego 11
Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 210 im. Bohaterów Pawiaka, Karmelicka 13
Warszawa, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Pro Futuro, Urbanowicza 29a
Warszawa, SP 150, Thommeego 1/1
Warszawa, Przedszkole nr 343, Warszawska 53/53
Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 350, Irzykowskiego 1A
Warszawa, Zespół Szkół nr 105, Długa 9
Warszawa, 78 Liceum Ogólnokształcące im. M. Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Anieli Krzywoń 3
Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 257 im. Mariana Falskiego, Podróżnicza 11
Warszawa, Przedszkole z Oddzialami Integracyjnymi nr 7, Sowia 4
Warszawa, Zespół Szkół nr 41 , Bartnicza 2
Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 368 im.”Polskich Olimpijczyków”, Ostródzka 175
Warszawa, Przedszkole nr 352, L. Teligi 3
Warszawa, IV LO im. Adama Mickiewicza, Saska 59
Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej, Niecała 14
Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 185 im. UNICEF, gen. T. Bora-Komorowskiego 31
Warszawa, XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a
Warszawa, Bednarska Szkoła Podstawowa, Kawalerii 5
Warszawa, LXX Liceum Ogólnokształcące, Dembowskiego 1
Warszawa, Przedszkole nr 255, Korotyńskiego 3
Warszawa, Przedszkole Integracyjne nr 314, 1 Sierpnia 36a/36a
Warszawa, Przedszkole 154 “Pod Wesołą Truskaweczką”, Świętego Hieronima 5
warszawa, Przedszkole nr 97 Leśna Polanka, twardowska 23
Warszawa, Przedszkole Integracyjne nr 209 “Zaczarowane Ziarenko”, Deotymy 52
Warszawa, LIX LO Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego, Lindego 20
Warszawa, Przedszkole 381, Szobera 1/3
Warszawa, Szkoła Podstawowa ,,Heliantus”, Bażancia 16
Warszawa, Zespół Szkół Nr 23, Górnośląska 31/31
Warszawa, Przedszkole nr 439, Walerego Sławka 2a
Warszawa, XL Liceum Ogólnokszatłcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. s. Żeromskiego, Platynowa 1
Warszawa, SP 119, Pułku Baszta 3
Warszawa, Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy, Gawędziarzy 8
Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 357, Zachodzącego Słońca 25
Warszawa, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wilanów m. st. Warszawy, Wypożyczalnia nr 137 , al. Rzeczypospolitej 14/1. piętro
Warszawa, PRZEDSZKOLE 181 “WESOŁE NUTKI”, PRUSZYŃSKIEGO 5
Warszawa, Przedszkole nr 95 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Maciusia I, T. Korzona 2
Warszawa, Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 2, Al. Jana Pawła II 69
Warszawa, Niepubliczny Żłobek “Sezamkowo”, Sezam 5g
Warszawa, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 14, Sosnkowskiego 10
Warszawa, Przedszkole nr 94 “Kraina Słonecznych Marzeń”, Smoleńska 64
Warszawa, SP 353 im. “Wielkich Odkrywców” w Warszawie, Cieplarniana 23
Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 169, Uprawna 9/17/9/17
Warszawa, Zespół Szkół im. Michała Konarskiego, Okopowa 55 a
Warszawa, Przedszkole nr 59, Pruszkowska 10
Warszawa, XXI LO im. Hugona Kołłątaja, Grójecka 93
Warszawa, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne’a, Marymoncka 34h
Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg- Zarembiny w Warszawie, Umińskiego 12
Warszawa, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 8, ul. Podmokła 4/0
Warszawa, Przedszkole 391, Czerniakowska 20a
Warszawa, Niepubliczne Przedszkole “Szkrabki”, Jana Rosoła 10
Warszawa, Publiczne Przedszkole 306 ,,Mali Optymiści”, Szegedyńska 13
Warszawa, Przedszkole 189 “Na Wierzbnie”, Lenartowicza 27
Warszawa, Przedszkole 194 , Walerego Sławka 7
Warszawa, Przedszkole dla Dzieci Słabowidzących nr. 245 ,,Sowy Mądrej Głowy” nr. 245 , Pruszyńskiego 1
Warszawa, Przedszkole nr 41 “Wiślana Kropelka”, ul. Kruczkowskiego 12b
Warszawa, PRZEDSZKOLE KIDS LOVE DREAMS, NAPRZEŁAJ 5A
Warszawa, Niepubliczna Szkoła Podstawowa “Szkoła Przyszłości”, Białołęcka 186/D
Warszawa, Przedszkole nr 24, Drewniana 10/16
Warszawa, Przedszkole nr 88 Pod Zielonym Listkiem, Poborzańska 19
Warszawa, Niepubliczne Integracyjne Przedszkole BAJKA, Wrzeciono 12
Warszawa, Biblioteka Główna Akademii Pedagogiki Specjalnej, Szczęśliwicka 40/Budynek B, III piętro
Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 185 im. UNICEF, gen. T.Bora-Komorowskiego 31
Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 210 im. Bohaterów Pawiaka, Karmelicka 13
Warszawa, Pzredszkole 219 Niezapominajka, Mariana Keniga 16
Warszawa, PRZEDSZKOLE NR 172 IM.DANUTY WAWIŁOW, ŻYTNIA 71
Warszawa, Przedszkole nr 171, Równa 2
Warszawa, Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 291 im. prof. dr med. Z. Falkowskiej, Siennicka 19b
Warszawa, Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7, Szadkowskiego 3
Warszawa, Przedszkole Primrose, Bernardyńska 16a/U7
Warszawa, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4, im. Karola Szymanowskiego , Krasińskiego 1
Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 382 w Warszawie, Konińska 2
Warszawa, Zespół Szkół Nr 16 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Warszawie, Aleja Solidarności 113c
Warszawa, Przedszkole 237 im. Warszawskiej Syrenki, u. Tyszkiewicza 33
Warszawa, Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy, Gawędziarzy 8
Warszawa, Przedszkole Publiczne Kwiatki św. Franciszka, Rabsztyńska 5
Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 118, Leszczynowa 5
Warszawa, Szkoła Podstawowa Nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego, Przepiórki 16/18
Warszawa, SP 358, ul.św.U.Ledóchowskiej 10 SP 358 w Warszawie/SP 358 w Warszawie
Warszawa, Kawiarnia COLUMBUS COFFEE Karolkowa, Karolkowa 30
Warszawa, Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 81 Fundacji “Rodzice Dzieciom”, Nowowiejska 39A
Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 350, Irzykowskiego 1a
Warszawa, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 213, Elektoralna 12/14
Warszawa, Przedszkole 307 Wesołe Ekoludki, Księgarzy 9
Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 340, Lokajskiego 3
Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 28 im. Stefana Żeromskiego w Warszawie, Gościeradowska 18/20
Warszawa, Intrum, Domaniewska 48
Warszawa, Akademia Harmonika, ul. Malborska 41/ms – 14 (budynek DOMOTEKI, parter)
Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 260, Chełmska 23/6
Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 32, J. Lewartowskiego 2
Warszawa, Szkoła Podstwowa nr 263, Szegedyńska 11
Warszawa, Specjalistyczna Przychodnia Lekarska dla Pracowników Wojska SPZOZ , NOWOWIEJSKA 31
Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 218, Michała Kajki 80/82
Warszawa, Przedszkole Integracyjne Nr 314, 1ego Sierpnia 36a
Warszawa, Przedszkole 78, Lechicka 12d
Warszawa, im. I Warszawskiej Dywizji Piechoty im. T. Kościuszki, Białowieska 22
Warszawa, Przedszkole Publiczne Kwiatki św. Franciszka, Dzielna 11A
Warszawa, Przedszkole Integracyjne nr 394, Teligi 1
Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 50, Jagiellońska 7
Warszawa, Szkoła Podstawowa 351, ul. Jana Olbrachta 48/56
Warszawa, Szkoła liderów LO, Bobrowiecka 9
Warszawa, Przedszkole Niepubliczne – Ochronka Sióstr Służebniczek NMP, Dobrogniewa 6
Warszawa, Przedszkole Mały Olimpijczyk, Symfonii 4
Warszawa, XXVI Liceum Ogólnokształcące im. gen Henryka Jankowskiego “Kuby”, Alpejska 16
Warszawa, Liceum Szkoła Liderów, Bobrowiecka 9
Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 388 i. Jana Pawła II w Warszawie, Deotymy 25 25/33
Warszawa, Przedszkole nr 156, Żuromińska 2a
Warszawa, Przedszkole233 ,,Zielony Domek”, Mjr. Józefa Jagmina 11A
Warszawa, Przedszkole 134, Leszno 24/26/A
Warszawa, SP 166 im. Żwirki i Wigury, Żytnia 40
Warszawa, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Grenadierów 30A
Warszawa, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Al. Niepodległości 162
Warszawa , Przedszkole nr 18 , Ul. S. Bolivara 6
Warszawa , Przedszkole nr 330 Pod Modrzewiem , Al. Niepodległości 17
Warszawa , Przedszkole nr 180, Niekłańska 40
Warszawa , Przedszkole nr 403, Góralska 1
Warszawa , SP nr 261 im.S.Kostki Potockiego , Wiertnicza 26
Warszawa , Szkoła Podstawowa nr 257, Podróżnicza 11
Warszawa , SP nr 261, Wiert 26
Warszawa , Szkoła Podstawowa nr 213, Elektoralna 12/14/
Warszawa , Przedszkole nr 343, Warszawska 53/53
Warszawa , Szkoła, Bacha 2
Warszawa , Przedszkole nr 317 “Smykolandia” , Ul. Gruszczynskiego 11/11
Warszawa , Dwujęzyczna Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO im Zawiszy Czarnego , Paryska 25
Warszawa , Przedszkole nr 330 Pod Modrzewiem , Al. Niepodległości 17
Warszawa , Przedszkole nr 259 “Leśna Bajka” , Plac Wojska Polskiego 18
Warszawa , Przedszkole nr 268 “Słoneczny Promyk”, Przytyk 5a
Wąsosz, Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza, Piaskowa 31
Wąwolnica, Zespół Szkolno-przedszkolny w Wąwolnicy, Zamkowa 4
Wiazowna, Gminne Przedszkole “Pod Stumilowym Lasem” w Peclinie, Radosna 74
Wieliczka, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Wieliczce, Krzyszkowicka 18a
Wiry, Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich, Szreniawska 6
Wiry, Przedszkole Wesoła Kraina, Szreniawska 4
Wiry, Sklep spożywczo – przemyslowy, Komornicka 187
WIŚLINA, Szkoła Podstawowa im. D. Siedzikówny “Inki” w Wiślinie, Mostowa 5
Włocławek, Kujawsko – Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku, Nowomiejska 15a
Wojsławice, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Wojsławicach- Kolonii, Kolonia 1
Wołomin, Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej, Wileńska 32
Wroclaw, Przedszkole nr 92, Bardzka 5
Wroclaw , Publiczne przedszkole Marco Polo , Zatorska 11
Wrocław, Zespół Szkół nr 6, Nowodworska 70
Wrocław, Szkoła Podstawowa nr 107 im. Piotra Włostowica, B. Prusa 64
Wrocław, Niepubliczny Punkt Przedszkolny Stumilowy Gaj, Strońska 27/a
Wrocław, Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola , Nyska 66
Wrocław, Szkoła Podstawowa 30, Zaporoska 28
Wrocław, Szkoła Podstawowa nr 109, im. Edwarda Dembowskiego, Inżynierska 54
Wrocław, Przedszkole nr 10,,Przedszkole Na Każdą Pogodę”, Starogajowa 100
Wrocław, Publiczne Przedszkole Magellan, Orla 3
Wrocław, Zespół Szkolno- Przedszkolny nr21, Kłodzka 40/40
Wrocław, Elektroniczne Zakłady Naukowe, Braniborska 57
Wrocław, Przedszkole nr 55, Nowowiejska 36
Wrocław, Przedszkole 115, Strachocińska 155-157
Wrocław, Publiczne Przedszkole “Galileo”, Starogajowa 68a
Wrocław, Przedszkole nr 124 im. Marii Konopnickiej we Wrocławiu, Kopańskiego 18
Wrocław, Publiczne Przedszkole Columbus , ul. Zielna 42
Wrocław, Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogólnokształcących, Drukarska 50
Wrocław, Szkoła Podstawowa nr 50, Czeska 38
Wrocław, Elektroniczne Zakłady Naukowe, ul. Braniborska 57
Wrocław, Szkoła Podstawowa nr 39, Przedwiośnie 47
Wrocław, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, Inflancka 13
Wrocław, Niepubliczna Szkoła Terapii Behawioralnej dla Dzieci z Autyzmem, Młodych Techników 58
Wrocław, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9, Ludwika Solskiego 13
Wrocław, Szkoła Podstawowa nr 34 , Gałczyńskiego 8
Wrocław, Przedszkole Niepubliczne “Bajka”, Kłodnicka 22
Wrocław, Przedszkole nr 19 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 19, Kutnowska 10
Wrocław, Przedszkole nr 20 , Karpnicka 2
Wrocław, Przedszkole Niepubliczne “Bajka”, Kłodnicka 22
Wrocław, Przedszkole nr 123, Wojrowicka 3
Wrocław, SP 32 w ZSP21, ul. Kłodzka 40
Wrocław, Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży KARAN, Skoczylasa 8
Wrocław, Autorska Szkoła Podstawowa NAVIGO, ul. Sudecka 98
Wrocław, Wrocławski Dom Literatury, Przejście Garncarskie 2
Wrocław, Publiczne Przedszkole Omnibus, Stanów Zjednoczonych 88
Wrocław, Przedszkole nr 140 “Pod Platanem”, Nadbrzeżna 14
Wrocław, Przedszkole 109 z oddziałami integracyjnymi, Nowowiejska 80a
Wrocław, Szkoła Podstawowa nr 40, Sołtysowicka 34
Wrocław, Bim Bam Bom, Legnicka 55/3u
Wrocław, Biblioteka szkolna Fundacji Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra , ul. ks. M.Lutra 2-8
Wrocław, Przedszkole nr 27”Skrzaty” , Dembowskiego 37
Wrocław, GARAŻ SMAKU – SKLEP Z PRODUKTAMI REGIONALNYMI, KRYSTYNY I MARIANA BARSKICH 21
Wrocław, Przedszkole Nr 92, Bardzka 5
Wrocław, Wydział Biotechnologii UWr, F. Joliot-Curie 14a
Wrocław, Liceum ogólnokształcące nr I im. Danuty Siedzikówny “Inki”, Księcia J. Poniatowskiego 9
Wrocław, Zespół Szkół nr 9, Krajewskiego 1
Wrocław, Zespół Szkół nr 1, Krajewskiego 1
Wrocław, Szkoła Podstawowa nr 28 im. gen. Leopolda Okulickiego, Grecka 59
Wrocław, Zespół Skół nr 3, Szkocka 64
Wrocław, Szkoła Podstawowa nr 23 im. gen.Stefana Grota Roweckiego, Przystankowa 32/32
Wrocław, Przedszkole Stumilowy Gaj, Strońska 27/a
Wrocław, Szkoa Podstawowa nr 108, Bolesława Chrobrego 3
Wrocław, Misiowa Kraina, Gwiaździsta 8/6
Wrocław, Przedszkole nr 52, Łączności 5-7
Wrocław, Szkoła Podstawowa nr 9, Nyska 66
Wrocław, Szkoła Podstawowa nr 58, Składowa 2/4
Wrocław, Szkoła Podstawowa nr 7, Aleksandra Brucknera 12
Wrocław, Jaskółka Montessori, Jaskółcza 23
Wrocław, Publiczne Przedszkole Marco Polo, Zatorska 11
Wrocław, Szermiercza Sportowa Szkoła Podstawowa nr 85 , Traugutta 37
Wrocław, Przedszkole nr 119 “Zielona Łąka”, Łódzka 23
Wrocław, Przedszkole nr 99, Inowrocławska 9
Wrocław , Szkoła Podstawowa Nr 96 im. Leonida Teligi , Krakowska 2
Wrocław , Sp nr 80, Polna 4
Wrocław , Przedszkole 130, Inflancka 13
Wrocław , Przedszkole nr 25 “Słowiańskie Maluchy” , Kręta 1a
Wrocław , Przedszkole 110 , Golezycka 4a
Wrocław , Przedszkole nr 9 “Mały Czytelnik” w ZSP nr17, Wieczysta 105
Wrocław , P- 104 „Na Misiowej Polanie „, Niedźwiedzia 2 26-28
Wrocław , Przedszkole Zdrój , Ul. Fryderyka Pautscha 9
Wrocław , Szkoła Podstawowa nr 2 , Komuny Paryskiej 36-38 36-38
Września, Przedszkole Niepubliczne “Tęczowa Chatka”, Kutrzeby 1
Września, Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 im. 68 Wrzesińskiego Pułku Piechoty , Szkolna 1
Wysoka, SP IM.J.KORCZAKA W ZSP W WYSOKIEJ, CHABROWA 99
Wyszków, Przedszkole Integracyjne nr 4, Sowińskiego 27b
Zabierzów, Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Brzeziu, Szkolna 1
Zalasewo, Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika , Planetarna 7
Zamość, Przedszkole Publiczne “Iguś”, Wierzbowa 22
Zaniemyśl, Biblioteka Publiczna Gminy Zaniemyśl, Sienkiewicza 4
Zawady, Szkoła Podstawowa w Konopkach Pokrzywnicy, Konopki Pokrzywnica 9
Zawiercie, Katolicka Szkoła Podstawowa Zawiercie, SIENKIEWICZA 60/60
Ząbki, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gen. F. Kleeberga, Piłsudskiego 35
Ząbki, Publiczne Przedszkole nr2 “Leśny Zakątek”, Bolesława Prusa 3/5
Ząbki, Niepubliczne Przedszkole Małego Kopernika, Powstańców 34
Zegrze Południowe , Gminne Przedszkole “Akademia Małych Odkrywców “, Rybaki 24
Zębowo, Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. K. Makuszyńskiego, Długa 1
Zgierz, Szkoła Podstawowa im.Marii Kownackiej w Dąbrówce Wielkiej, Główna 49
Złotniki Kujawskie, Szkoła Podstawowa im. K. Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich, Powstańców Wielkopolskich 1
Zwierzyniec, Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska, Browarna 1
Żerniki Wrocławskie, Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Śląskiej, Kolejowa 7
Żory, Zespół Szkół nr 5-Szkoła Podstawowa nr 11 w Żorach, Wodzisławska 201

Wspierają nas

Partner merytoryczny