08/02/2021

Wielka Zbiórka Książek 2021 nie obędzie się

Ze względu na ograniczenia budżetowe oraz wystarczającą liczbę książek w magazynie Fundacji Zaczytani.org w roku 2021 nie planujemy organizacji Wielkiej Zbiórki Książek.

W tym roku skupimy się na tym, aby efektywnie i regularnie dostarczać zebrane wcześniej książki do naszych beneficjentów: placówek medycznych, domów dziecka, domów pomocy społecznej, domów seniora, hospicjów, zakładów karnych, placówek wsparcia dziennego i innych.

Jeśli zechcą Państwo przekazać w tym roku książki Fundacji Zaczytani.org, to jedyną możliwością jest dostarczenie ich lub wysłanie na własny koszt do magazynu centralnego (Warszawa). Jeśli zdecydują się Państwo na tę opcję, to prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów. Jednocześnie przypominamy, że przyjmujemy książki spełniające określone warunki.

W razie dalszych pytań prosimy o kontakt: biuro@zaczytani.org

Bez ustanku działamy na rzecz promocji czytelnictwa, edukacji społecznej, zwiększania dostępu do literatury. Dzięki książce pomagamy budować jakościowe relacje z samym sobą, z drugim człowiekiem i wśród grup społecznych.

Zachęcamy do śledzenia naszych działań społecznych!
Facebook
Instagram
LinkedIn

Dziękujemy za każde wsparcie!

POBIERZ RAPORT Wielkiej Zbiórki Książek 2020