09/03/2021

Nowa oferta szkoleniowa

Fundacja Zaczytani.org startuje z cyklem odpłatnych szkoleń z bajkoterapii i biblioterapii. Sprawdź terminy najbliższych szkoleń on-line!

BAJKOTERAPIA

Bajkoterapia to proces wspierania emocji dziecka poprzez wspólne spędzanie czasu z książką. Dzięki temu mamy wpływ na kształtowanie osobowości, wyobraźni, a mały człowiek uczy się, w jaki sposób komunikować własne emocje i podejmować wyzwania.

Najbliższe szkolenie z bajkoterapii odbędzie się w czwartek 15 kwietnia w godz. 17:00-19:00. Będzie prowadzone on-line za pośrednictwem platformy ZOOM. Koszt uczestnictwa to 150 zł/os.

Szczegóły dotyczące szkolenia: TUTAJ

BIBLIOTERAPIA

Biblioterapia to głębsze oddziaływanie słowa i tekstu w określonych kierunkach oraz w skutkach – częściowo przynajmniej – zamierzonych. Proces biblioterapii przebiega przez trzy określone etapy, a jego celem są między innymi: docenienie ludzkiego doświadczenia, poszukiwanie alternatyw rozwiązań jednego zagadnienia czy wsparcie w odkrywaniu różnych motywów ludzkiego postępowania, w tym także własnego.

Najbliższe szkolenie z biblioterapii odbędzie się w czwartek 29 kwietnia w godz. 17:00-19:00. Będzie prowadzone on-line za pośrednictwem platformy ZOOM. Koszt uczestnictwa to 150 zł/os.

Szczegóły dotyczące szkolenia: TUTAJ