08/03/2022

Dwie nowe osoby w Zaczytanej Drużynie

W marcu do zespołu Fundacji Zaczytani.org dołączyły aż dwie nowe osoby: Daria Trapszo-Drabczyńska, która objęła stanowisko PR Managerki, oraz Paulina Godek, nowa Specjalistka ds. Komunikacji.

Daria Trapszo-Drabczyńska posiada 10-letnie doświadczenie w szeroko pojętej komunikacji, zdobywała doświadczenie w czterech warszawskich agencjach public relations: More Communications Agency, PANKOWALSKI Strategicznie, Garden of Words i Procontent Communication. W Fundacji Zaczytani.org będzie odpowiedzialna za wsparcie komunikacyjne wszystkich prowadzonych przez nas projektów, obsługę social mediów oraz kontakt z mediami.

Paulina Godek ma kilkuletnie doświadczenie w copywritingu i zarządzaniu projektami, a obecnie kończy studia magisterskie na kierunku zarządzanie w wirtualnym środowisku w Akademii Leona Koźmińskiego. Pasjonuje się książkami oraz pracą z językami – to pozostałość po krótkiej przygodzie z lingwistyką. W Zaczytanych Paulina przejmie część obowiązków związanych z prowadzeniem projektów Fundacji oraz komunikacją z beneficjentami.

Jesteśmy przekonani, że współpraca z dziewczynami okaże się dla nas wspaniałą i ważną przygodą, a ich wiedza i doświadczenie pomoże Zaczytanym nieustannie się rozwijać i zdobywać nowe szczyty.